Web spolku Vodící psi srdcem z.s. je na světě

12.7.2017

Život se psem je mnohem lepší a bohatší než život bez něj. Pro naše spoluobčany se zrakovým handicapem to platí dvojnásob. Stránky, na které jste právě zavítali, vás zavedou do světa lidí, se kterými se život nijak nemazlil a postavil je do situace, ve které by se spousta z nás sesypala. Místo toho se dokážou se svým osudem rvát a jsou možná víc v pohodě než spousta z nás, vidících. Jejich život se od toho našeho překvapivě zas až tolik neliší a velkou zásluhu na tom mají i jejich čtyřnozí pomocníci – vodící psi. A právě jim, jejich výcviku a v neposlední řadě i následném servisu a komunitě nadšenců, kteří se rozhodli pomáhat tam, kde je to potřeba, je zasvěcen tenhle web.

Najdete tady pár základních, důležitých informací, veškeré kontakty na lidi, kteří vám rádi poradí a vysvětlí, co bude potřeba, spoustu krásných fotek našich psích pomocníků a kamarádů a určitě nevynechejte náš (doufejme) pravidelně se rozšiřující blog. Postupně se tam budou objevovat aktuality ze života spolku Vodící psi srdcem z.s., reportáže z našich akcí, pozvánky na ty připravované, zajímavé články a fotogalerie, prostě všechno, co by vás mohlo (a mělo) zajímat. A samozřejmě informace o tom, jakým způsobem nám v naší činnosti můžete pomoci.

Ať se vám u nás líbí a pokud nejste nepřítelem sociálních sítí, určitě se podívejte na náš facebookový profil – nejčerstvější informace a fotky najdete právě tam.

Veliké poděkování za práci a čas strávený přípravou tohoto webu patří Jakubu Habartovi a Davidu Kučerovi. Moc díky, kluci!

Text: Martin Pešek

Fotografie: archiv spolku