Děkujeme všem, kteří nám pomáhají naplňovat hlavní cíle spolku Vodicí psi srdcem – kvalitním výcvikem vodicích psů a neméně důležitým následným servisem psů v činné službě přispět k lepší integraci našich zrakově znevýhodněných spoluobčanů do světa vidomých lidí.

       Myslbek

Již třetím rokem trvá naše spolupráce s Myslbekem. Jejich finanční podpora na výchovu budoucích vodicích pejsků nám velice pomáhá.

Všem, kteří pomáháte, patří veliké díky! Moc si toho Vážíme!

 

 

Nadace ČEZ

Rok 2019 Projekt  „Letní rekondiční pobyt pro nevidomé majitele vodicích psů“

Rok 2022 Projekt „Letní rekondiční pobyt pro nevidomé majitele vodicích psů “

byl realizován za podpory Nadace ČEZ. Děkujeme za pomoc !

 

 

 

Nadace Lenky a Romana Šmidberských

V roce 2017

Pardubická rodinná nadace převzala patronát nad jedním z našich štěňat, ze kterých se po dvouletém náročném výcviku stanou vodicí psi pomáhající našim zrakově handicapovaným občanům.Černá labradorka Glory Love se za finanční podporu své předvýchovy odvděčí tím, že svůj výcvik určitě zvládne na jedničku.

Rok 2018 Nadace Šmidberských se rozhodla finančně přispět i na spoluúčast při pořízení vodicího psa, čehož si velice vážíme! Děkujeme ! V současné době Glory už pilně pracuje a denně pomáhá panu Františkovi v České Lípě.

Rok 2019 převzala patronát nad dalším štěňátkem Sissy star , která se pilně připravuje na své budoucí poslání stát se vodicím pejskem.

Rok 2021 převzala patronát nad dalším štěňátkem Bárt , který se pilně připravuje na své budoucí poslání stát se vodicím pejskem.

 

Nadační fond Českého rozhlasu

Světluška je dlouhodobý projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu založený na solidaritě a dobré vůli lidí, kteří se rozhodli darovat nevidomým trochu světla.

Rok 2018

Děkujeme Světlušce za podporu ve výši 40.000 Kč na náš projekt ,,Podpora nevidomých držitelů vodicích psů“. Projekt byl realizován za pomoci NF Českého rozhlasu ze sbírky Světluška.

Rok 2020

Děkujeme Světlušce za podporu ve výši 70.000 kč na náš projekt ,,Letní rekondiční pobyt pro nevidomé majitele vodicích psů “ . Projekt byl realizován za pomoci NF ČRo ze sbírky Světluška.

Rok 2021

Děkujeme Světlušce za podporu ve výši 66.600kč na náš projekt ,, Letní rekondiční pobyt pro nevidomé majitele vodicích psů „. Projekt byl realizován za pomoci NF ČRo z fondu Kaufland.

 

Zaměstnanci back office České spořitelny v Pardubicích na Vinici

Další z našich štěňat, foxred labrador Nick Red Angel, našlo svého patrona v zaměstnancích back office České spořitelny v Pardubicích. Při jedné ze svých akcí dokázali mezi sebou vybrat částku pokrývající náklady na Nickovu předvýchovu. Klobouk dolů a už se těšíme, až se zase potkáme, třeba na dětském dni.

 

  Chovatelské potřeby koupit- krmivo.cz

Majitelka kamenného obchodu s chovatelskými potřebami koupit-krmivo.cz, který sídlí v Brně, se rozhodla finančně podpořit naši Meggie. A nejen ona, ale i zákazníci tohoto  obchůdku. Meggie se pilně připravuje na své budoucí povolání „vodicího psa“.

Všem, kteří pomáháte, patří velké díky! Vážíme si toho!

 

                            Pelíšky DOG

V roce 2020 přispěli na výchovu a výcvik vodicích psů. Děkujeme moc za podporu !

 

 

 

Děkujeme firmě Calibra, že se rozhodla pomoci nám krmit Enza a to po celou dobu jeho výcviku !

 

 

             DF Marketing , s.r.o

V roce 2019 finančně podpořili předvýchovu naší Prady.

V roce 2020 finančně podpořili  výchovu a výcvik budoucích vodicích psů.

Děkujeme moc !

 

    Slevomat.cz

 

V roce 2020 se nám podařilo navázat spolupráci se Slevomatem.

Díky nim můžeme šířit osvětu v oblasti problematiky nevidomých a jejich čtyřnohých pomocníků.

Děkujeme i všem zákazníkům Slevomatu za finanční podporu na výchovu a výcvik budoucích vodicích psů !

 

   Autoneum CZ s.r.o.

 

Firma Autoneum CZ s.r.o. se rozhodla finančně podpořit výchovu a výcvik budoucích vodicích psů.

Velice si toho vážíme ! Děkujeme!

 

 Závody vodicích psů 2019 podpořili :

       

 

 

Děkujeme moc si toho vážíme   !!!

 

Hájek Pet Food

Rodinná firma Hájek Pet Food je více než dvacet let dodavatelem špičkových, kvalitních krmiv do obchodů, veterinárních ordinací, chovatelských stanic, kynologických organizací, a státních složek v celé České republice. Fajn lidem z této firmy děkujeme za pomoc při zajišťování krmení pro vodicí psy našich zrakově handicapovaných klientů.

Radio Dixie

Nejposlouchanější české čistě internetové rádio s poctivou muzikou mezi country a beatem. Webový magazín plný Ameriky. To jsou naši mediální partneři a kromě propagace nám pomáhají s obsahem našich internetových stránek.

 

PRINT-SHOP.cz

Pardubická firma PRINT-SHOP.cz tiskne srdcem. Na kvalitě jejich práce je to vidět. Letáky, bannery, samolepky i reflexní vestičky pro naše psy, nic z toho není pro tyhle príma lidi problém.

 

Intervet s.r.o.

Když klíště zahlédne naše vodicí psy ve výcviku či pejsky našich klientů, už se těší, jak se do nich zakousne. „Brrr! Fuj! Rychle pryč!“, sténá vzápětí klíště a prchá zpět do houští. Naši psi totiž používají antiparazitární obojky značky Scalibor.

ZŠ Horní Branná

Děti ze Základní a mateřské školy Josefa Šíra v Horní Branné sbíraly starý papír a nasbíraly ho tolik, že ve sběrně dostaly 14296,- kč a celou tuto sumu se rozhodly věnovat na předvýchovu naší Kylie. Moc děkujeme za podporu.

 

Lékárna Grand Pardubice

S obojkem Kiltix se naše Glory už klíšťat bát nemusí. Ať zhynou, oškliváci! Za sponzorský dar děkujeme děvčatům z pardubické Lékárny Grand.

 

 

 

David Kučera

Grafickou podobu našich propagačních materiálů, letáků, design našeho webu a v neposlední řadě i naše logo má na svědomí David. Díky za trpělivost!

Jakub Habarta

Nenápadní a nepostradatelní jsou povětšinou lidi od IT. Bez Jakuba by náš web nefungoval.

 

A řada dalších dárců…

A zapomenout nesmíme ani na ty, kteří nás podpořili drobnějšími, ale stejně důležitými částkami. Moc si toho vážíme a děkujeme!

Lukáš Černý, Daniel Pick, Iva Červinková, Eva Chvojková , Veronika Kaprálková, Zuzana Duchoňová, Mgr.Michal Voldřich, Lukáš Visingr, Jitka Mraková, Marie Růžičková a řada dalších…

Pokud byste naše aktivity chtěli podpořit i vy, využití se pro váš příspěvek vždycky najde.
Číslo našeho účtu je 2401252582/2010

V případě, že byste se vy nebo vaše firma či organizace chtěli stát patronem některého z našich štěňat a sponzorovat jejich předvýchovu nebo nám pomoci s realizací našeho projektu rekondičního zdokonalovacího výcviku vodicích psů v činné službě, prosím kontaktujte nás na telefonním čísle 776 122 672 nebo mailu vodicipsisrdcem@seznam.cz

Ještě jednou veliké díky vám všem!