Vodicí psi srdcem na vlnách internetového Rádia Dixie

3.8.2017

Rozhovor s Danem Tůmou a Romčou Peškovou (nejen) na téma předvýchovy a výcviku vodicích psů si můžete poslechnout ve vysílání Rádia Dixie dnes od 20:00 nebo kdykoliv ze záznamu.

Doprovodný článek k tomuto rozhovoru najdete ZDE.

Pokud se vám nechce číst a chcete si záznam rozhovoru rovnou poslechnout, klikněte ZDE. Otevře se vám nová záložka a buďto se záznam rovnou automaticky spustí nebo bude potřeba kliknout na tlačítko PLAY se šipkou. Přejme příjemný poslech!

Rádio Dixie je mediálním partnerem spolku Vodicí psi srdcem z.s., na jeho internetových stránkách naleznete kromě nepřetržitého proudu americké muziky mezi country a beatem také obsáhlý webový magazín věnovaný Americe. Na své si zde přijdou milovníci americké historie i současnosti, najdete zde stovky a stovky zajímavých článků a speciálních audio pořadů o autech, motocyklech, zbraních, slavných osobnostech, přírodě, kultuře a samozřejmě o muzice. A protože naši labradoři jsou mimo jiné i typickým příkladem amerického rodinného psa a kamaráda, čas od času se zde objeví i něco pro nás, pro pejskaře.

V záhlaví webu Rádia Dixie najdete i položku SHOP – právě zde se již během několika dnů objeví i nabídka našich triček, jejichž zakoupením budete moci přispět na činnost našeho spolku. Ale o tom zase příště…