Předaní vodicí psi v roce 2018

30.12.2018

V letošním roce se nám podařilo předat celkem tři vycvičené vodicí pejsky, kteří již aktivně pomáhají svým nevidomým páníčkům a jsou pro ně velikou oporou!

Utvořily se tak další tři nerozlučné dvojice parťáků, kterým přejeme hodně štěstí a spoustu krásných zážitků na společné cestě životem!

Bára a Jarda

Bára již bydlí s panem Jardou v malé vesničce kousek za Prahou. Žije v rodinném domku spolu se seniorkou Hebbynkou. Jarda chodí do práce, miluje turistiku a procházky přírodou, všude ho Baruška spokojeně doprovází. Přejeme jim hodně našlapaných kilometrů!

Aiwy a Zdeněk

Tato dvojice bydlí v Německu. Pan Zděněk dojíždí vlakem několikrát týdně do Prahy za prací. Aiwynka mu pomohla k větší samostnatnosti a nyní je i ozdobou jedné advokátní kanceláře. Přejeme jim hodně štěstí !

Dante a Alice

Dantíka bychom nyní mohli potkat v Mostě, kde žije s paní Alicí, s jejím manželem a s vysloužilým seniorem Cidánkem. Dantík je zlatíčko,je pro celou rodinu oporou a radostí. Paní Alice se zúčastňuje se svým manželem většiny našich akcí, kde nám velice pomáhají. Tak hodně zdaru !